Suplementacja

W 7-dniowym kursie na temat suplementacji znajdziesz informacje na temat rekomendowanej suplementacji 5 składników pokarmowych przed ciążą. Dodatkowo otrzymasz planer suplementacji oraz wszystkie informacje zebrane w formie 70 stronicowego e-booka.

Zaoszczędź czas na szukaniu aktualnych rekomendacji medycznych - weź udział w kursie online i poznaj zasady bezpiecznej suplementacji przed ciążą!

Przygotowanie do ciąży

W 25-dniowym kursie “Przygotowanie do ciąży okiem dietetyka” znajdziesz aktualne zalecenia prekoncepcyjne, przydatne rady oraz narzędzia tj. checklisty, listy zakupów i planery, które ułatwią Twoje przygotowanie do ciąży i pomogą podejmować wybory żywieniowe, wpływające na programowanie zdrowia!

Dieta przed ciążą

Kurs online “Zalecenia żywieniowe w okresie prekoncepcyjnym” opiera się na strategii małych kroków, które prowadzą do trwałej zmiany zachowań żywieniowych.

Wprowadź w życie zdrowe nawyki żywieniowe, które są podstawą żywienia w ciąży. Wpływaj na programowanie metaboliczne zdrowia dziecka już od pierwszych dni życia!

Kurs dla mnie