Dietetyk Kliniczny
mgr Magdalena Strzelczyk

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
Przygotowanie do ciąży - Magdalena Strzelczyk

Tworzę to miejsce, aby dzielić się wiedzą z zakresu odżywiania w okresie około ciążowym. Potrzebujesz pomocy w przygotowaniu się do ciąży lub szukasz dietetyka, który poprowadzi Cię przez czas ciąży? A może potrzebujesz wsparcia w skutecznym powrocie do formy sprzed ciąży?

Prowadzę konsultacje online. Napisz do mnie lub zapoznaj się z ofertą sklepu, gdzie możesz wykupić indywidualne konsultacje.

Zastanawiasz się, czy konsultacja jest dla Ciebie?

Jako dietetyk kliniczny mogę Tobie pomóc:

  • wprowadzić w życie zdrowe nawyki,
  • wprowadzić zasady żywienia zalecane w danej chorobie,
  • komponować pełnowartościowe posiłki,
  • zadbać o dobry stan odżywienia, szczególnie ważny przed ciążą,
  • powrócić do prawidłowej masy ciała,
  • wspomóc płodność za pomocą diety.

Jeśli chciałabyś umówić się na indywidualną konsultację z innego powodu skorzystaj z zakładki kontakt. Opisz w wiadomości z jakimi zmagasz się problemami, a wspólnie ustalimy plan działania.

W czym się specjalizuje?

Przygotowanie do ciąży

Suplementacja przed ciążą

Jednym z aspektów przygotowania do ciąży jest suplementacja, która powinna być dobierana indywidualnie - w zależności od stanu zdrowia, wyników badań i sposobu żywienia. Zobacz jak z pomocą indywidulanego planu suplementacji zapewnić swojemu dziecku najlepsze warunki do rozwoju.
Dowiedz się więcej

Konsultacje z dietetykiem

Chciałabyś jak najlepiej przygotować się do ciąży? Szukasz dietetyka, który pomoże Ci wprowadzić w życie zdrowe nawyki? A może zmagasz się z chorobą czy dolegliwościami, które wymagają indywidualnej dietoterapii? Pytań przed ciążą jest wiele, dlatego najlepszym początkiem jest konsultacja z specjalistą.
Dowiedz się więcej

Kurs - Przygotowanie do ciąży

Dzięki kursowi "Przygotowanie do ciąży" zadbasz o płodność oraz maksymalny stan odżywienia, wpływający nie tylko na rozwój dziecka od pierwszych dni ciąży, ale i na jego zdrowie w wieku dorosłym! Wprowadź zdrowe nawyki jeszcze przed ciążą, by zadbać o siebie i dziecko!
Dowiedz się więcej

Gotowe jadłospisy przed ciążą

W sklepiej możesz nabyć od ręki diety, które są zgodne z zaleceniami dla kobiet przygotowujących się do ciąży. Jadłospisy składają się z 4 posiłków i dostępne są w różnych wariantach kalorycznych. Do każdej diety dołączona jest gotowa listę zakupów z popularnych marketów jak Biedronka lub Lidl.
Dowiedz się więcej
Indywidualne diety

Dieta szyta na miarę
Twoich potrzeb

Co jeść w ciąży